خانه مقالات حسابداری آینده روشن کسب و کار با حسابداری تحت وب

آینده روشن کسب و کار با حسابداری تحت وب

2 ثانیه خوانده شده
0
0
63
نرم‌افزار آنلاین و تحت وب سحاب شامل امکانات باشگاه مشتریان ، خرید و فروش و انبار و مدیریت سایت ، حسابداری ، خزانه داری ، مدیریت چک ، مدیریت حساب بانکی ، حسابداری رستورانی ، حسابداری فروشگاهی ، فرمول تولید می باشد

دنیای کسب و کار هرروزه متاثر از فن آوری های روز دست خوش تغییرات میشود .

روزی با به وجود آمدن ماشین حساب ، چرتکه ها از میدان به در شدند و روزی ماشین های حسابی که روزگاری کارآمد بودند جای خود را به کامپیوتر های پیشرفته و نرم افزار هایشان دادند .

امروزه با گسترش فضای وب در بین مردم ، کسب کارها برای ارتباط بهتر با مشتریان و مدیریت بهتر خودشان ، بیش از پیش به فضای وب نیاز دارند و این نیاز انکار ناپزیر است .

امروزه مشتریان تمایل به این دارند تا با کسب و کارهای مورد نیازشان (فروشگاه ها ، رستوران ها ، صنایع بیمه ) بر روی بستر وب ارتباط برقرار کنند به این صورت که غذا ، تاکسی ، کالا ، لوازم خانگی ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، پوشاک مورد نیاز خودرا از طریق وب سفارش دهند . در کشور های پیشرو در فناوری کسب و کارها اغلب فعالیت خود را بر بستر وب گسترش داده اند به طوریکه برند های کوچک و بزرگ دارای وب سایت های فروشگاهی هستند و فروش خودرا در مقیاس قابل توجهی گسترش داده اند .

در برهه ای از زمان در کشورمان نرم افزارهایی با عنوان “نرم افزار های حسابداری ” تولید و برای کسب و کارها عرضه شد .

نرم افزار های ویندوزی برای آن دوره مناسب و راه گشا بود و بسیاری از کسب و کارهارا مدیریت می کردند .

امروزه در اکثر کشورهای پیشرفته نرم افزار های تحت وب با شایستگی کامل جایگزین نرم افزارهای تحت ویندوز شده اند .

نرم افزارهای تحت وب نیاز به گرفتن نسخه های پشتیبان همه کارها بر عهده نرم افزار می باشد.

نرم افزارهای تحت وب تحت تاثیر هیچ نوع حادثه ای قرار نمیگیرند و همواره در دسترس کسب و کارها هستند تنها چیزی که برای استفاده از نرم افزارهای تحت وب نیاز است ارتباط با شبکه جهانی اینترنت است .

نرم افزارهای تحت وب همیشه در دسترس هستند و برای استفاده از نرم افزار نیازی به کامپیوتر ندارید و با تبلت یا گوشی هم میتوانید به نرم افزار متصل شوید .

مشتریان کسب و کارها تا قبل از ظهور نرم افزار های تحت وب ، برای استفاده از خدمات فروشگاه یا رستوران یا انواع دیگر کسب و کارها باید یا بصورت فیزیکی مراجعه میکردند یا در مواردی نادر تلفنی درخواست خدمات میکردند .

امروزه شرایط به طور کلی عوض شده و کسب و کارها می توانند با داشتن نسخه ای از نرم افزار های مدرن تحت وب به مشتریان خود بر بستر وب سرویس دهند و مشتریان خودرا چند برابر کنند.

شرکت نرم افزاری سحاب با تکیه بر تجربه حضور موفق در بازار تولید نرم افزار طی سالها اقدام به تولید نرم افزارهای مدیریت کسب و کار، تحت وب سحاب نموده اند که همواره در حال به روز رسانی به جدید ترین تکنولوژی های روز دنیاست .

سحاب تشکیل شده از ماژول های حسابداری ، باشگاه مشتریان ، انبارداری ، حسابداری رستورانی ، فرمول تولید رستورانی ، فرمول تولید صنعتی ، بیمه آنلاین و … است .

سحاب علاوه بر مدیریت کسب و کار شما ، کسب و کارهای شمارا بر بستر وب هم مدیریت میکند و شما میتوانید به مشتریان خود بصورت آنلاین سرویس دهی کنید .

با انتخاب نرم افزارهای تحت وب شما میتوانید در هزینه های نگهداری کامپیوتر ، هزینه سخت افزار ، هزینه برق وبسیاری هزینه های دیگر صرفه جویی کنید .

با نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی ، حسابداری رستورانی ، انبارداری و باشگاه مشتریان همین امروز آینده کسب و کار خود را تضمین کنید .

https://sahabapps.com/

بارگزاری مقالات مرتبط
بارگزاری بیشتر توسط ادمین
بارگزاری بیشتر در مقالات حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Check Also

استخراج بیت‌کوین رسما قانونی شد

معاون اول رئیس جمهور آیین‌نامه اجرایی استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری‌شده در کشور را …